Қазығұрт аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Қазығұрт ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың қалыптасу, жинақталу нормаларын және коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму, кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" № 40/262-V шешімінің күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 маусымдағы № 44/306-V шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 3 сәуірдегі "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" № 196 қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Қазығұрт ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың қалыптасу, жинақталу нормаларын және коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму, кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2974 нөмірімен тіркелген, 2015 жылы 6 ақпанда "Қазығұрт тынысы" газетінде жарияланған) № 40/262-V шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы Н.Тоқбердиева
Аудандық мәслихат М.Момынов

Об отмене решения Казыгуртского районного маслихата № 40/262-V от 24 декабря 2014 года "Об утверждении норм образования, накопления коммунальных отходов и тарифов на сбор, вывоз, захоронение, утилизацию коммунальных отходов по Казыгуртскому району"
Решение Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 26 июня 2015 года № 44/306-V
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Постановлением Правительства Республики Казахстан № 196 от 3 апреля 2015 года "О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Казыгуртского районного маслихата № 40/262-V от 24 декабря 2014 года "Об утверждении норм образования, накопления коммунальных отходов и тарифов на сбор, вывоз, захоронение, утилизацию коммунальных отходов по Казыгуртскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 2974, опубликовано 6 февраля 2015 года в газете "Казыгурт тынысы").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Председатель сессии
районного маслихата Н.Токбердиева
Секретарь районного
маслихата М.Момынов