"Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігінің мемлекеттік қызметшілер қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрінің 2013 жылғы 29 қарашадағы № 368-Ө және «Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 29 қарашадағы № 226 бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № 418 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабының 1-тармағына және  29-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігінің мемлекеттік қызметшілер қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрінің 2013 жылғы 29 қарашадағы № 368-Ө бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9050 тіркелген, «Егемен Қазақстан» 2014 жылғы 1 наурыздағы № 42 (28266) газетінде жарияланған);
2) «Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 29 қарашадағы № 226 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9024 тіркелген, «Егемен Қазақстан» 2014 жылғы 5 ақпандағы № 24 (28248) газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Персоналды дамыту басқармасы осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бір апта мерзімде оның көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оған қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Министр                                             В. Школьник

О признании утратившими силу приказы Министра окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года № 368-Ө "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан" и исполняющего обязанности Министра нефти и газа Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года № 226 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Министерства нефти и газа Республики Казахстан"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 22 июня 2015 года № 418
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 и статьей 29-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года № 368-Ө «Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9050, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 1 марта 2014 года, № 42 (27663);
2) приказ исполняющего обязанности Министра нефти и газа Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года № 226 «Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Министерства нефти и газа Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9024, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 5 февраля 2014 года, № 24 (27645).
2. Управлению развития персонала Министерства энергетики Республики Казахстан обеспечить направление копии настоящего приказа в недельный срок со дня его подписания в Министерство юстиции Республики Казахстан, информационно-правовую систему «Әділет» и Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    В. Школьник