Аягөз ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 128 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 236 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8 тармағын басшылыққа ала отырып, Аягөз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аягөз ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 128 "Аягөз ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 12 наурыздағы № 3737 тіркелген, аудандық "Аягөз жаңалықтары" газетінде 2015 жылғы 21 наурызда № 23, 24 (10423, 10424) жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ. Рғаеваға жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Байахметов

О признании утратившим силу постановления акимата Аягозского района от 16 февраля 2015 года № 128
Постановление акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 31 марта 2015 года № 236
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Аягозского района от 16 февраля 2015 года № 128 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Аягозского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 марта 2015 года за № 3737, опубликованное в районной газете "Аягөз жаңалықтары" 21 марта 2015 года № 23, 24 (10423, 10424).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района К. Ргаеву.
Аким района Б. Байахметов