Шешімнің күшін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы Көпжасар ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 13 ақпандағы № 4 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жаңақала аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 41 ұсынысы негізінде ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көпжасар ауылдық округі әкімінің "Жаңақала ауданы Көпжасар ауылдық округінің Базарқұдық қыстағы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 2 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Ауылдық округ әкімі С. Буранбаев

О признании утратившим силу решения
Решение акима Копжасарского аульного округа Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 13 февраля 2015 года № 4
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления государственного учреждения "Жангалинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 9 февраля 2015 года № 41 аким аульного округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Копжасарского аульного округа "Об установлении ограничительных мероприятий на территории зимовья Базарқұдық Копжасарского аульного округа Жангалинского района" от 20 января 2015 года № 2.
Аким аульного округа С. Буранбаев