"Астана қаласында сауда қызметін реттеудің кейбір мәселелері туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 12 мамырдағы № 111-694 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 14 наурыздағы № 111-501 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласында сауда қызметін реттеудің кейбір мәселелері туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 12 мамырдағы № 111-694 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 905 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 мамырдағы № 51 (3256) "Астана ақшамы", 2015 жылғы 16 мамырдағы № 51 (3274) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Астана қаласының Кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Н.Р. Әлиевке жүктелсін.
Әкім Ә. Жақсыбеков

О признании утратившим силу постановления акимата города Астаны от 12 мая 2015 года № 111-694 "О некоторых вопросах регулирования торговой деятельности в городе Астане"
Постановление акимата города Астаны от 14 марта 2016 года № 111-501
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 12 мая 2015 года № 111-694 "О некоторых вопросах регулирования торговой деятельности в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 905, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 16 мая 2015 года № 51 (3256), "Вечерняя Астана" от 16 мая 2015 года № 51 (3274).
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление предпринимательства и промышленности города Астаны" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Алиева Н.Р.
Аким А. Джаксыбеков