"Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасы қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2013 жылғы 27 қарашадағы № 557 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2016 жылғы 25 мамырдағы № 259 бұйрығы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасы қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2013 жылғы 27 қарашадағы № 557 бұйрығының (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 9045 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі Әкімшілік департаментінің бастығы бір апта мерзімде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне және бұйрық бұрын жарияланған ресми баспасөз басылымына белгіленген тәртіппен жолдасын.
3. Бұйрық лауазымды адамдарға, оларға қатысты бөлігінде жеткізілсін.
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
И. Тасмағамбетов

О признании утратившим силу приказа Министра обороны Республики Казахстан от 27 ноября 2013 года № 557 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Министерства обороны Республики Казахстан"
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 25 мая 2016 года № 259
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра обороны Республики Казахстан от 27 ноября 2013 года № 557 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Министерства обороны Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года за № 9045, опубликованный в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет" 17 февраля 2014 года).
2. Начальнику Административного департамента Министерства обороны Республики Казахстан в недельный срок установленным порядком направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальное печатное издание, где ранее был опубликован приказ.
3. Приказ довести до должностных лиц в части, их касающейся.
Министр обороны
Республики Казахстан
И. Тасмагамбетов