Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № А-2/35 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігі қаулыларының күші қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Ақмола облысы әкімдігінің осы қаулысы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ А-2/35 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізбесі
1. «Ақмола облысы атқарушы органдары мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидасын бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 ақпандағы № А-2/31 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4025 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесі 2014 жылғы 17 наурызда жарияланған).
2. «Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 қарашадағы № А-10/545 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4516 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесі 2015 жылғы 6 қаңтарда жарияланған).
3. «Ақмола облысында «Б» корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы № А-8/385 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4982 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесі 2015 жылғы 30 қырқүйекте жарияланған).
4. «Субсидия нормативтерін арттыру туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қазандағы № А-11/500 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5035 болып тіркелген, «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде 2015 жылғы 10 қарашада жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 26 января 2016 года № А-2/35
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области вводится в действие со дня подписания.
Аким области                               С.Кулагин
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 26 января 2016
года № А-2/35
Перечень постановлений акимата Акмолинской области, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих исполнительных органов Акмолинской области» от 3 февраля 2014 года № А-2/31 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4025, опубликовано 17 марта 2014 года в информационно-правовой системе «Әділет»).
2. Постановление акимата Акмолинской области «Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности» от 18 ноября 2014 года № А-10/545 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4516, опубликовано 6 января 2015 года в информационно-правовой системе «Әділет»).
3. Постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса «Б» в Акмолинской области» от 11 августа 2015 года № А-8/385 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4982, опубликовано 30 сентября 2015 года в информационно-правовой системе «Әділет»).
4. Постановление акимата Акмолинской области «Об увеличении нормативов субсидий» от 30 октября 2015 года № А-11/500 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5035, опубликовано 10 ноября 2015 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда»).