Көкшетау қаласы әкімдігінің кейбiр қаулыларының күші жойылған деп тану туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 30 наурыздағы № А-3/619 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 қаулысымен бекітілген Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Көкшетау қаласы әкімдігінің кейбiр қаулыларының күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қала әкімі Е.Маржықпаев
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 30.03 № А-3/619
қаулысына қосымша
Көкшетау қаласы әкімдігінің кейбiр күшi жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн белгілеу туралы" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы № А-1/9 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4611 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 ақпанда "Степной маяк" және "Көкшетау" газеттерінде жарияланған);
2. "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн белгілеу туралы" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы № А-1/9 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 1 ақпаңдағы № А- 2/174 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 5264 болып тіркелген, 2016 жылғы 1 наурызда "Степной маяк" және "Көкшетау" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Кокшетау
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 30 марта 2016 года № А-3/619
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Правилами проведения правового мониторинга нормативных правовых актов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964, акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата города Кокшетау согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким города Е.Маржикпаев
Приложение к постановлению
акимата города Кокшетау
от 30.03.2016 года
№ А-3/619
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Кокшетау
1. Постановление акимата города Кокшетау "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" от 6 января 2015 года № А-1/9 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4611, опубликовано 5 февраля 2015 года в газетах "Степной маяк" и "Көкшетау");
2. Постановление акимата города Кокшетау "О внесении изменения в постановление акимата города Кокшетау от 6 января 2015 года № А-1/9 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" от 1 февраля 2016 года № А-2/174 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5264, опубликовано 1 марта 2016 года в газетах "Степной маяк" и "Көкшетау").