Атбасар ауданы мәслихатының кейбір шешімдері күшін жойды деп тану туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 6С 2/13 шешімі
"Нормативтік актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 қаулысымен бекітілген, Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының келесі шешімдері күші жойылды деп танылсын:
1) Атбасар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қазандағы № 5С 28/6 "Атбасар ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикетттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4451 тіркелген, 2014 жылдың 5 желтоқсанда "Атбасар" және "Простор" газеттерінде жарияланған) шешімі;
2) Атбасар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 маусымдағы № 5С 32/12 "Атбасар ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4842 тіркелген, 2015 жылдың 3 шілдеде "Атбасар" және "Простор" газеттерінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне еңіп және қолданысқа енгізіледі
Сессия төрағасы,
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Борұмбаев

О признании утратившим силу некоторые решения Атбасарского районного маслихата
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27 апреля 2016 года № 6С 2/13
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964, Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу следующие решения Атбасарского районного маслихата:
1) Решение Атбасарского районного маслихата от 27 октября 2014 года № 5С 28/6 "О дополнительном регламентировании порядке проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Атбасарском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4451, опубликовано 5 декабря 2014 года в газетах от "Атбасар" и "Простор").
2) Решение Атбасарского районного маслихата от 3 июня 2015 года № 5С 32/12 "О повышении ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Атбасарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4842, опубликовано 3 июля 2015 года в газетах "Атбасар" и "Простор");
2. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии,
секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б. Борумбаев