"Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Бұлақ ауылдық округінің әкімінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № 11 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Бұлақ ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 24 маусымдағы № 16 шешімі
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Вете-ринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармағына сәйкес, "Қобда аудандық аумақтық инспекциясының Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 24 маусымдағы № 226 "Шектеу іс-шараларын алу туралы" ұсынысы негізінде, Бұлақ ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда ауданының Бұлақ ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № 11 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4931 болып енгізілген, 2016 жылғы 6 мамырда "Қобда" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Бұлақ ауылдық округінің әкімі: А.Темірбай

О признании утратившим силу решения акима Булакского сельского округа от 6 мая 2016 года № 11 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Булакского сельского округа Хобдинского района Актюбинской области от 24 июня 2016 года № 16
В соответствии с пунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кобдинской районной территориальной инспекции от 24 июня 2016 года № 226 "О снятии ограничительных мероприятий", аким Булакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Булакского сельского округа от 6 мая 2016 года № 11 "Об установлении ограничительных мероприятий", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4931, опубликованное 6 мая 2016 года в районной газете "Қобда").
2. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким Булакского сельского округа: А.Темірбай