Шектеу іс-шараларын алып тастау туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Ақкемер ауылдық округінің әкімінің 2016 жылғы 02 тамыздағы № 49 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес, Мұғалжар ауданының мемлекеттік бас ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 27 шілдедегі № 11-26/128 ұсынысы негізінде Мұғалжар ауданы Ақкемер ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар ауданы Ақкемер ауылдық округінің "Жоғарғы Таласпай" қыстағы аумағындағы орналасқан "Премьер" шаруа қожалығының ірі мүйізді қара малы арасында құтыру ауруының ошағына       ветеринариялық іс-шаралар кешенін жүргізілуіне байланысты, шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Мұғалжар ауданы Ақкемер ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 13 мамырдағы № 19 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4944 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 маусымында "Мұғалжар" газетінде жаиряланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақкемер ауылдық округі әкімі Т. Өтемұратов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Аккемирского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 02 августа 2016 года № 49
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Мугалжарского района от 27 июля 2016 года № 11-26/128, аким Аккемирского сельского округа Мугалжарского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Премьер" , расположенного на зимовке "Верхний Таласпай" Аккемирского сельского округа Мугалжарского района, в связи проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов заболевания бешенство среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Аккемирского селького округа Мугалжарского района от 13 мая 2016 года № 19 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4944, опубликовано 16 июня 2016 года в газете "Мұғалжар" ).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставлю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его официального опубликования.
Аким Аккемирского сельского округа Утемуратов Т.