Алматы облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 07 маусымдағы № 291 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37–бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Келесі қаулылардың күші жойылды деп танылсын:
1) Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 сәуірдегі "Алматы облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесін құру және ережесін бекіту туралы" № 111 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылдың 14 мамырында № 2698 тіркелген, 2014 жылғы 8 сәуірдегі № 39 "Жетісу", 2014 жылғы 8 сәуірдегі № 39 "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) қаулысы.
2) Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 мамырдағы "Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 сәуірдегі № 111 "Алматы облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесін құру және ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 213 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылдың 4 маусымында № 3193 тіркелген, 2015 жылғы 11 маусымдағы № 66 "Жетісу", 2015 жылғы 11 маусымдағы № 66 "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) қаулысы.
2. "Aлматы облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте бір апталық мерзімде:
1) Aлматы облысының әділет органдарына осы қаулының қабылданғаны туралы хабарласын;
2) осы қаулыны ресми баспа басылымдарында жариялау бойынша шаралар       қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.
Алматы облысының әкімі А. Баталов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Алматинской области
Постановление акимата Алматинской области от 07 июня 2016 года № 291
В соответствии со статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления:
1) постановление акимата Алматинской области от 3 апреля 2014 года № 111 "О создании государственного учреждения и утверждения положения "Управление ветеринарии Алматинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 мая 2014 года за № 2698, опубликованное в газетах "Жетысу" от 8 апреля 2014 года за № 39, "Огни Алатау" от 8 апреля 2014 года за № 39).
2) постановление акимата Алматинской области от 13 мая 2015 года за № 213 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Алматинской области от 3 апреля 2014 года № 111 "О создании государственного учреждения и утверждения положения "Управление ветеринарии Алматинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 июня 2015 года за № 3193, опубликованное в газетах "Жетысу" от 11 июня 2015 года за № 66, "Огни Алатау" " от 11 июня 2015 года за № 66).
2. ГУ "Управление ветеринарии Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке в недельный срок:
1) известить органы юстиции Алматинской области о принятии настоящего постановления;
2) принять меры по опубликованию настоящего постановления в официальных печатных изданиях.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бескемпирова С.
Аким Алматинской области А. Баталов