Алматы облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 08 шілдедегі № 362 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37 - бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің келесі қаулылардың күші жойылды деп танылсын:
1) облысы әкімдігінің 2014 жылғы 6 тамыздағы "Алматы облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 297 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылдың 27 тамызында № 2836 тіркелген, 2014 жылғы 04 қыркүйектегі № 102 "Жетісу", 2014 жылғы 04 қыркүйектегі № 102 "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) қаулысы.
2) Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қарашадағы "Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 6 тамыздағы № 297 "Алматы облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 495 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 11 желтоқсанында № 3610 тіркелген, 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 144 "Жетісу", 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 144 "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) қаулысы.
2. "Алматы облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте бір апталық мерзімде:
1) Алматы облысының әділет органдарына осы қаулының қабылданғаны туралы хабарласын;
2) осы қаулының ресми баспа басылымарында жариялау бойынша шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б. Өнербаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі А. Баталов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Алматинской области
Постановление акимата Алматинской области от 08 июля 2016 года № 362
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу следующие постановления акимата Алматинской области:
1) постановление акимата Алматинской области от 06 августа 2014 года № 297 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление внутренней политики Алматинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 августа 2014 года за № 2836 опубликованное в газетах "Жетысу" от 4 сентября 2014 года за № 102, "Огни Алатау" от 4 сентября 2014 года за № 102).
2) постановление акимата области от 9 ноября 2015 года за № 495 "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 6 августа 2014 года № 297 "Об утверждении положения "Управление внутренней политики Алматинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 декабря 2015 года за № 3610, опубликованное в газетах "Жетысу" от 29 декабря 2015 года за № 144, "Огни Алатау" от 29 декабря 2015 года за № 144).
2. ГУ "Управление внутренней политики Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке в недельный срок:
1) известить органы юстиции Алматинской области о принятии настоящего постановления;
2) принять меры по опубликованию настоящего постановления в официальных печатных изданиях.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Б. Унербаева.
Аким области А. Баталов