Талдықорған қалалық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 16 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 322 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімнде 2015 жылдың 01 шілдесінде № 3252 тіркелген, 2015 жылдың 10 шілдесінде "Талдықорған" газетінің № 30 жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Кезекті ІІІ
сессияның төрайымы О.Яхимович
Қалалық мәслихаттың
хатшысы Қ. Бұлдыбаев

О признании утратившим силу решения Талдыкорганского городского маслихата
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 20 апреля 2016 года № 16
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Талдыкорганский городской малихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение Талдыкорганского городского маслихата от 27 мая 2015 года "О повышении базовых ставок земельного налога" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 01 июля 2015 года № 3252, опубликованного в газете "Талдыкорган" 10 июля 2015 года № 30).
Председатель очередной
ІІІ сессии О. Яхимович
Секретарь
городского маслихата К. Булдыбаев