Аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Көксу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 30 маусымдағы № 223 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" №148 Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасында көрсетілген аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күштері жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Досымбеков Ұлан Әлдибекұлына жүктелсін.
Аудан әкімі Ғ. Тоқпейісов
Аудан әкімдігінің 2016 жылғы "__" маусымдағы №_______ қаулысына қосымша
Аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының кейбір қаулыларының күштері жойылды деп тану туралы:
1. Көксу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 19 тамыздағы "Көксу ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 308 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2857 нөмірімен 2014 жылғы 18 қыркүйекте енгізілген, "Нұрлы Көксу" газетінде) 2014 жылғы 26 қыркүйекте № 41 (4714) жарияланған.
2. Көксу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 08 қыркүйектегі "Көксу ауданының жер қатынастары бөлімі мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 321 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2865 нөмірімен 2014 жылғы 08 қазанда енгізілген, "Нұрлы Көксу" газетінде) 2014 жылғы 24 қазанда № 45 (4718) жарияланған.
3. Көксу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қазандағы "Көксу ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 357 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2923 нөмірімен 2014 жылғы 21 қарашада енгізілген, "Нұрлы Көксу" газетінде) 2014 жылғы 28 қарашада № 48 (4723) жарияланған.
4. Көксу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 13 қарашадағы "Көксу ауданының ішкі саясат бөлімі мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 376 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2963 нөмірімен 2014 жылғы 19 желтоқсанда енгізілген, "Нұрлы Көксу" газетінде) 2015 жылғы 23 қаңтарда № 4 (4731) жарияланған.
5. Көксу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "Көксу ауданының сәулет және қалақұрылыс бөлімі мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 429 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3020 нөмірімен 2015 жылғы 04 ақпанда енгізілген, "Нұрлы Көксу" газетінде) 2015 жылғы 22 мамырда № 21 (4748) жарияланған.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Коксуского района
Постановление акимата Коксуского района Алматинской области от 30 июня 2016 года № 223
В соответствии пункта 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Коксуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления указанных в приложении.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на руководителя аппарата акима района Досымбекова Улана Алдибековича.
Аким района Г. Токпеисов
Приложение к постановлению Коксуского района от "__" июня 2016 года №___
Перечень некоторых постановлений признанных утратившими силу:
1. Постановление акимата Коксуского района от 19 сентября 2014 года № 308 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарата акима Коксуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 сентября 2014 года за № 2857, опубликовано 26 сентября 2014 года в газете “Нурлы Коксу”) № 41 (4714).
2. Постановление акимата Коксуского района от 8 сентября 2014 года № 321 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел земельных отношений Коксуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 08 октября 2014 года за № 2865, опубликовано 24 октября 2014 года в газете “Нурлы Коксу”) № 45 (4718).
3. Постановление акимата Коксуского района от 20 октября 2014 года № 357 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Коксуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 ноября 2014 года за № 2923, опубликовано 28 ноября 2014 года в газете “Нурлы Коксу”) № 48 (4723).
4. Постановление акимата Коксуского района от 13 ноября 2014 года № 376 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел внутренней политики Коксуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 декабря 2014 года за № 2963, опубликовано 23 января 2015 года в газете “Нурлы Коксу”) № 4 (4731).
5. Постановление акимата Коксуского района от 26 декабря 2014 года № 429 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел архитектуры и градостроительства Коксуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 4 февраля 2015 года за № 3020, опубликовано 22 мая 2015 года в газете “Нурлы Коксу”) № 21 (4748).

6. Көксу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылшаруашылығы бөлімі мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" №438 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3007 нөмірімен 2015 жылғы 23 қаңтарда енгізілген, "Нұрлы Көксу" газетінде) 2015 жылғы 03 наурызда № 10 (4737) жарияланған.
7. Көксу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы "Көксу ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 128 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3147 нөмірімен 2015 жылғы 24 сәуірде енгізілген, "Нұрлы Көксу" газетінде) 2015 жылғы 22 мамырда № 21 (4748) жарияланған.
8. Көксу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 тамыздағы "Көксу ауданының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" №316 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2863 нөмірімен 2014 жылғы 03 қазанда енгізілген, "Нұрлы Көксу" газетінде) 2016 жылғы 01 сәуірде № 13 (4792) жарияланған.
9. Көксу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі "Көксу ауданының ветеринария бөлімі мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" №256 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3312 нөмірімен 2015 жылғы 30 тамызда енгізілген, "Нұрлы Көксу" газетінде) 2015 жылғы 14 тамызда № 33 (4760) жарияланған.
10. Көксу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы "Көксу ауданының құрылыс бөлімі мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" №11 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3741 нөмірімен 2016 жылғы 01 наурызда енгізілген, "Нұрлы Көксу" газетінде) 2016 жылғы 11 наурызда № 10 (4789) жарияланған.
11. Көксу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 ақпандағы "Көксу ауданының қаржы бөлімі мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" №37 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3748 нөмірімен 2016 жылғы 10 наурызда енгізілген, "Нұрлы Көксу" газетінде) 2016 жылғы 18 наурызда № 11 (4790) жарияланған.
12. Көксу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 шілдедегі "Көксу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қаңтардағы Көксу ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы №14 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 265 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2798 нөмірімен 2014 жылғы 16 шілдеде енгізілген, "Нұрлы Көксу" газетінде) 2014 жылғы 22 тамыз № 33 (4709) жарияланған.

6. Постановление акимата Коксуского района от 26 декабря 2014 года № 438 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства Коксуского района" (зарегистрировано в Реестре о государственной регистрации нормативных правовых актов 23 января 2015 года за № 3007 опубликовано 03 марта 2015 года в газете “Нурлы Коксу”) № 10 (4737).
7. Постановление акимата Коксуского района от 26 марта 2015 года № 128 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Коксуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 апреля 2015 года за № 3147 опубликовано 22 мая 2015 года в газете “Нурлы Коксу”) № 10 (4737).
8. Постановление акимата Коксуского района от 28 августа 2014 года № 316 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог Коксуского района" (зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 03 октября 2014 года за № 2863, опубликовано 1 апреля 2016 года в газете “Нурлы Коксу”) № 13 (4792).
9.Постановление акимата Коксуского района от 30 июля 2015 года № 256 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии Коксуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 августа 2015 года за № 3312, опубликовано 14 августа 2015 года в газете “Нурлы Коксу”) № 33 (4760).
10. Постановление акимата Коксуского района от 29 января 2016 года № 11 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел строительства Коксуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 1 марта 2016 года за № 3741, опубликовано 11 марта 2016 года в газете “Нурлы Коксу”) № 10 (4789).
11. Постановление акимата Коксуского района от 23 февраля 2016 года № 37 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел финансов Коксуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 марта 2016 года за № 3748, опубликовано 18 марта 2016 года в газете “Нурлы Коксу”) № 11 (4790).
12. Постановление акимата Коксуского района от 16 июля 2014 года № 265 "О внесении изменений в постановление акимата Коксуского района от 20 января 2014 года № 14 Об организации общественных работ по Коксускому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 08 августа 2014 года за № 2798, опубликовано 22 августа 2014 года в газете “Нурлы Коксу”) № 33 (4709).