Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 05 қыркүйектегі № 09-591 қаулысы
"Қазақстан Республикасыдағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабы және "Алматы облысының әділет департаменті" мемлекеттік мекемесінің 2016 жылдың 30-шы тамыздағы № 05-13/ш2555 ұсынысын басшылыққа ала отырып аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің төменде көрсетілген қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
"Талғар ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекеменің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы №11-1457 (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 15 желтоқсанда № 3634 тіркелген және 15 қаңтарда 2016 жылы "Талғар" газетінің №02-03 жарияланған);
"Талғар аудандық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 2 қарашадағы №11-1396 (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 3 желтоқсанда №3595 тіркелген және 18 желтоқанда 2015 жылы "Талғар" газетінің №53 (4183) жарияланған);
"Талғар аудандық "Құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 2 қарашадағы №10-1392 (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № 3590 тіркелген және 18 желтоқанда 2015 жылы "Талғар" газетінің №53 (4183) жарияланған );
"Талғар ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 21тамыздағы №08-1108 (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 3440 тіркелген және 9 қазанда 2015 жылы "Талғар" газетінің №44 (4175) жарияланған );
"Талғар ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекеменің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 31шілдедегі №07-1088 (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 3398 тіркелген және 24 қыркүйекте 2015 жылы "Талғар" газетінің №41-42 (4173) жарияланған );
"Талғар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 31шілдедегі №07-1084 (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 3397 тіркелген және 9 қазанда 2015 жылы "Талғар" газетінің №44 (4175) жарияланған );

О признании утратившими силу постановлений акимата Талгарского района
Постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 05 сентября 2016 года № 09-591
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" статьи 31, 37 и ходатайства Департамента юстиции Алматинской области от 30 августа № 05-13/ш2555 акимат Талгарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу нижеследующие постановления Акимата Талгарского района Алматинской области:
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии Талгарского района" от 23 ноября 2015 года за № 11-1457 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 декабря 2015 года №3634 и опубликованного в газете "Талгар" от 15 января 2016 года за № 02-03);
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Талгарский районный финансовый отдел" от 2 ноября 2015 года за № 11-1396 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 3 декабря 2015 года №3595 и опубликованного в газете "Талгар" от 18 декабря 2015 года за № 53 (4183);
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел строительства Талгарского района" от 2 ноября 2015 года за №10-1392 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 2 декабря 2015 года №3590 и опубликованного в газете "Талгар" от 18 декабря 2015 года за № 53 (4183);
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Талгарского района" от 21 августа 2015 года за № 08-1108 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 сентября 2015 года №3440 и опубликованного в газете "Талгар" от 9 октября 2015 года за № 44 (4175);
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Талгарского района" от 31 июля 2015 года за № 07-1088 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 сентября 2015 года №3398 и опубликованного в газете "Талгар" от 24 сентября 2015 года за № 41-42 (4173);
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел образования Талгарского района " от 37 июля 2015 года за №07-1084 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 сентября 2015 года №3397 и опубликованного в газете "Талгар" от 9 октября 2015 года за № 53 (4175);
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел

"Талғар ауданының ауыл шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 31шілдедегі № 07-1080 (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 3396 тіркелген және 9 қазанда 2015 жылы "Талғар" газетінің №44 (4175) жарияланған);
"Талғар ауданының жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 31шілдедегі №07-1082 (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 3395 тіркелген және 2 қазанда 2015 жылы "Талғар" газетінің №43 (4174) жарияланған);
"Талғар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 28 шілдедегі № 07-983(нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 3382 тіркелген және 17 қыркүйекте 2015 жылы "Талғар" газетінің №39-40 (4172) жарияланған );
"Талғар аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 9 шілдедегі № 07-945 (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 6 тамыздағы № 3327 тіркелген және 21 тамызда 2015 жылы "Талғар" газетінің №35 (4168) жарияланған );
"Талғар ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 30 маусымдағы № 06-868 (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 6 тамыздағы №3326 тіркелген және 21 тамызда 2015 жылы "Талғар" газетінің №35 (4168) жарияланған);
"Талғар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 18 наурыздағы № 03-163 (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 3132 тіркелген және 24 сәуірде 2015 жылы "Талғар" газетінің №19 (4154) жарияланған);
Талғар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 7 қыркүйектегі "Талғар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 наурыздағы "Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" №03-163 қаулысына өзгерістер енгізу туралы №09-729 (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 19 сәуірдегі № 2148 тіркелген) ;
Талғар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 наурыздағы "Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" №03-163 (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 19 сәуірдегі №2-18-143 тіркелген және 9 мамырда 2012 жылы "Талғар" газетінің №17-18 (4000-4001) жарияланған);

сельского хозяйства Талгарского района" от 31 июля 2015 года за № 07-1080 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 сентября 2015 года №3396 и опубликованного в газете "Талгар" от 9 октября 2015 года за № 44 (4175);
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог Талгарского района" от 31 июля 2015 года за №07-1082 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 сентября 2015 года №3395 и опубликованного в газете "Талгар" от 2 октября 2015 года за № 43 (4174);
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Талгарский районный отдел занятости и социальных программ" от 28 июля 2015 года за №07-983 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 сентября 2015 года №3382 и опубликованного в газете "Талгар" от 17 сентября 2015 года за № 39-40 (4172);
" Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Талгарского района" от 9 июля 2015 года за №07-945 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 сентября 2015 года №3327 и опубликованного в газете "Талгар" от 17 сентября 2015 года за № 39-40 (4172);
" Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел внутренней политики Талгарского района" от 30 июня 2015 года за №06-868 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 6 августа 2015 года №3326 и опубликованного в газете "Талгар" от 21 августа 2015 года за № 35 (4168);
" Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Талгарского района" от 18 марта 2015 года за №03-163 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 9 апреля 2015 года №3132 и опубликованного в газете "Талгар" от 24 апреля 2015 года за № 19 (4154);
" О внесении изменений в постановление акимата Талгарского района №03-163 от 27 марта 2012 года "Об очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" от 7 сентября 2012 года за №09-729 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 апреля 2012 года №2148 );
"Об очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабря 2012 года" от 27 марта 2012 года за № 03-163 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 9 апреля 2012 года № 2-18-143 и опубликованного в газете "Талгар" от 9 мая 2012 года за № 17-18 (4000-4001);

Талғар ауданы әкімінің 2012 жылғы 6 қантардағы "1995 жылы туылған азаматтарды әскерге шақыру учаскелерінде тіркеуге алуды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" №01-14 (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 19 қантардағы № 2-18-137 тіркелген және 1 ақпанда 2012 жылы "Талғар" газетінің №05 (3988) жарияланған);
Талғар ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы "1994 жылы туылған азаматтарды әскерге шақыру учаскелерінде тіркеуге алуды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" №12-321 (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 18 қаңтардағы № 2-18-122 тіркелген және 29 қаңтарда 2011 жылы "Талғар" газетінің №07 (3934) жарияланған);
2.Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына А.Әшімахұнға жүктелсін.
Аудан әкімі Р.Садықова

"Об организации и обеспечении приписки граждан 1995 года рождения к призывному участку" от 6 января 2012 года за № 01-14 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 января 2012 года № 2-18-137 и опубликованного в газете "Талгар" от 1 февраля 2012 года за №05 (3988);
"Об организации и обеспечении приписки граждан 1994 года рождения к призывному участку от 31 декабря 2010 года за №12-321 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 января 2011 года № 2-18-122 и опубликованного в газете "Талгар" от 29 января 2011 года за № 07 (3934).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Талгарского района Ашимахуна Ахмета Ашимахуновича.
Аким района Р.Садыкова