Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің м.а. 2016 жылғы 15 шілдедегі № 619 бұйрығы
"Құқықтық актiлер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Медициналық көмекті ұйымдастыру департаменті:
1) осы бұйрықтың көшірмесін бір апта мерзімінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне қосу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына және ресми баспасөз басылымдарына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің
міндетін атқарушы                              Б. Нұрымбетов
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 15 шілдедегі
№ 619 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің және
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін
атқарушының күші жойылды деп тануға жататын кейбір
бұйрықтарының тізбесі
1. "Бүлдіршін жастағы балаларда психикалық-дене бұзылыстары скринингін ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2003 жылғы 29 қаңтардағы № 83 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2159 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және басқа да орталық мемлекеттік органдар актілерінің жинағында 2003 жылы № 12 болып жарияланған).
2. "Бүлдіршін жастағы балаларда психикалық-дене бұзылыстары скринингін ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2003 жылғы 29 қаңтардағы № 83 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 24 шілдедегі № 379 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5744 болып тіркелген, "Заң" газетінде 2009 жылғы 28 тамызда № 131 болып жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых приказов
Приказ и.о. Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 15 июля 2016 года № 619
В соответствии со статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года «О правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра здравоохранения Республики Казахстан и исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту организации медицинской помощи Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан:
1) направить копию настоящего приказа в недельный срок в Министерство юстиции Республики Казахстан, информационно-правовую систему «Әділет», Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан и официальные печатные издания;
2) обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Исполняющий обязанности
Министра                                   Б. Нурымбетов
Приложение
к приказу Министра
здравоохранения и социального
развития Республики Казахстан
от 15 июля 2016 года № 619
Перечень некоторых приказов Министра здравоохранения
Республики Казахстан и исполняющего обязанности Министра
здравоохранения Республики Казахстан, подлежащих признанию
утратившими силу
1. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 января 2003 года № 83 «Об утверждении Правил организации скрининга психофизических нарушений у детей раннего возраста» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2159, опубликован в Бюллетени нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан от 2003 года № 12).
2. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 июля 2009 года № 379 «О внесении изменения и дополнений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 января 2003 года № 83 «Об утверждении Правил организации скрининга психофизических нарушений у детей раннего возраста» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5744, опубликован в газете «Юридическая газета» от 28 августа 2009 № 131).

3. "Ерте шақтағы балалардың есту қабілеті бұзылуының скринингін және диагностикасын ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 28 қыркүйектегі № 478 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5828 болып тіркелген, "Заң" газетінде 2009 жылғы 17 қарашада № 175 болып жарияланған).
4. "Ана мен бала денсаулығын сақтау жөніндегі медициналық ұйымдардағы стационарлық көмек көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 7 шілдедегі № 498 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6370 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінде 2010 жылғы 14 қыркүйектегі № 241 болып жарияланған).
5. "Қазақстан Республикасының балаларына аллергологиялық көмек көрсетуді жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 23 шілдедегі № 532 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6411 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінде 2010 жылғы 14 қыркүйекте № 241 болып жарияланған).
6. "Ана мен бала денсаулығын сақтау саласында медициналық көмекті жетілдіру бойынша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 164 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6897 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және басқа да орталық мемлекеттік органдар актілерінің жинағында 2011 жылы № 6 болып жарияланған).

3. Приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 сентября 2009 года № 478 «Об утверждении Правил организации скрининга и диагностики нарушений слуха у детей раннего возраста» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5828).
4. Приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 7 июля 2010 года № 498 «Об утверждении Правил оказания стационарной помощи в медицинских организациях по охране здоровья матери и ребенка» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6370, опубликован в газете «Казахстанская правда» от 14 сентября 2010 года № 241).
5. Приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 июля 2010 года № 532 «О мерах по совершенствованию оказания аллергологической помощи детям Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6411, опубликован в газете «Казахстанская правда» от 14 сентября 2010 года № 241).
6. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 164 «О мерах по совершенствованию медицинской помощи в области охраны материнства и детства» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6897, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 2011 года № 6).