Теміртау қаласы әкімдігінің нормативтік құқықтық актілері туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 2 маусымдағы № 22/3 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Теміртау қаласы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Татьяна Михайловна Куриннаяға жүктелсін.
Қала әкімі Ғ. Әшімов
Теміртау қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 2 маусымдағы
№ 22/3 қаулысына қосымша
Күшін жойды деп танылған Теміртау қаласы әкімдігінің қаулыларының тізбесі:
1. Теміртау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 29 қарашадағы № 47/2 "Азаматтардың жекелеген санаттары үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2080 болып тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда № 3 "Құрыш қала", № 2 "Новый Теміртау" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
2. Теміртау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 49/1 "Нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2096 болып тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда № 3 "Құрыш қала", № 2 "Новый Теміртау" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
3. Теміртау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 1/3 "Қалалық бюджет қаражатынан төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2955 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 ақпандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 31 наурыздағы № 13 "Құрыш қала KZ" газетінде жарияланған) қаулысы.

О нормативных правовых актах акимата города Темиртау
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 2 июня 2016 года № 22/3
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата города Темиртау согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Куринную Татьяну Михайловну.
Аким города Г. Ашимов
Приложение
к постановлению акимата
города Темиртау
от 2 июня 2016 года
№ 22/3
Перечень постановлений акимата города Темиртау,
признанных утратившим силу:
1. постановление акимата города Темиртау от 29 ноября 2012 года № 47/2 "Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2080, опубликовано 18 января 2013 года в газетах "Құрыш қала" № 3, "Новый Теміртау" № 2);
2. постановление акимата города Темиртау от 13 декабря 2012 года № 49/1 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2096, опубликовано 18 января 2013 года в газетах "Құрыш қала" № 3, "Новый Теміртау" № 2);
3. постановление акимата города Темиртау от 8 января 2015 года № 1/3 "Об организации общественных работ, оплачиваемых из средств городского бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2955, опубликовано 26 февраля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 31 марта 2015 года в газете "Құрыш қала kz" № 13).