Шиелі аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 3/5 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі аудандық мәслихаттың төмендегі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Шиелі ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/6 шешімі. (Мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2015 жылғы 21 қаңтарда 4851 нөмірімен тіркелген, аудандық "Өскен өңір" газетіне 2015 жылғы 31 қаңтарындағы № 8 жарияланған).
2) "Шиелі аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 21 ақпандағы № 26/8 шешімі. (Мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2014 жылғы 26 наурызда 4628 нөмірімен тіркелген, аудандық "Өскен өңір" газетіне 2014 жылғы 5 сәуірдегі № 24 жарияланған).
3) "Шиелі аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 21 ақпандағы № 26/8 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 4 мамырдағы № 40/7 шешімі. (Мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2015 жылғы 02 июня 5004 нөмірімен тіркелген.
2. Осы шешiм қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихат
сессия төрағасы хатшысы
К. Койкелдиев Ә. Оразбекұлы

О утрате сил некоторых решении Шиелийского районного маслихата
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 29 июня 2016 года № 3/5
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и пунктом 5 статьи 6 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу следующие решения Шиелийского районного маслихата:
1) Решение Шиелийского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 36/6 "Об утверждении Положения Государственного учреждения "Аппарат маслихата Шиелийского района" (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативно правовых актов от 21 января 2015 года за № 4851, опубликовано в районной газете "Өскен өңір" №8 от 31 января 2015 года).
2) Решение Шиелийского районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 26/8 "Об утверждении Регламента Шиелийского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативно правовых актов от 26 марта 2014 года за № 4628, опубликовано в районной газете "Өскен өңір" №24 от 5 апреля 2014 года).
3) Решение Шиелийского районного маслихата от 04 мая 2015 года № 40/7 О внесении изменения в решение Шиелийского районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 26/8 "Об утверждении Регламента Шиелийского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативно правовых актов от 02 июня 2015 года за № 5004.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
К. Койкелдиев А. Оразбекулы