Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 тамыздағы № 157 "Әкімдіктің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 88 "Аудандық бюджет қаражаты есебінен тарифтік ставкалар мен лауазымдық айлықақыларын жиырма бес пайызға жоғарылатуға құқығы бар азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулының күшін жою туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 шілдедегі № 143 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37 баптарына сәйкес Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2015 жылғы 4 тамыздағы № 157 "Әкімдіктің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 88 "Аудандық бюджет қаражаты есебінен тарифтік ставкалар мен лауазымдық айлықақыларын жиырма бес пайызға жоғарылатуға құқығы бар азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5853 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 қыркүйекте "Таза бұлақ – Чистый родник" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енеді.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Р. Халыков

Об утрате силы постановления акимата Алтынсаринского района от 4 августа 2015 года № 157 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 24 апреля 2014 года № 88 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки за счет средств районного бюджета"
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 21 июля 2016 года № 143
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алтынсаринского района от 4 августа 2015 года № 157 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 24 апреля 2014 года № 88 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки за счет средств районного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5853, опубликовано 11 сентября 2015 года в газете "Таза бұлақ – Чистый родник").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий
обязанности акима района Р. Халыков