Жангелдин ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № 50 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес Жангелдин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Жангелдин ауданының әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Кенжегарин
Әкімдіктің
2016 жылғы 6 мамырдағы
№ 50 қаулысына қосымша
Жангелдин ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының Тізбесі
1) Әкімдіктің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 66 "Жангелдин ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (НҚА мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 20 наурыздағы № 5446 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 ақпанда "Біздің Торғай" аудандық газетінде жарияланған);
2) Әкімдіктің 2015 жылғы 8 маусымдағы № 95 "Жангелдин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысы (НҚА мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 30 маусымдағы № 5706 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 шілдеде "Біздің Торғай" аудандық газетінде жарияланған );
3) Әкімдіктің 2015 жылғы 11 қыркүйекте № 140 "Жангелдин ауданының Жаркөл ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысы (НҚА мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 14 қазандағы № 5928 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 қазанда "Біздің Торғай" аудандық газетінде жарияланған);
4) Әкімдіктің 2015 жылғы 11 қыркүйекте № 141 "Жангелдин ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысы (НҚА мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 14 қазандағы № 5934 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 қазанда "Біздің Торғай" аудандық газетінде жарияланған);
5) Әкімдіктің 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 175 "Жангелдин ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы қаулысы" (НҚА мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 6116 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 қаңтарда "Біздің Торғай" аудандық газетінде жарияланған);
6) Әкімдіктің 2015 жылғы 8 маусымдағы № 95 "Жангелдин ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы қаулысы" (НҚА мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 6152 болып тіркелген, 2016 жылғы 2 ақпанда "Біздің Торғай" аудандық газетінде жарияланған ).

О признании утратившими силу некоторых постановлении акимата Джангельдинского района
Постановление акимата Джангельдинского района Костанайской области от 6 мая 2016 года № 50
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Джангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Джангельдинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района А. Кенжегарин
Приложение
к постановлению акимата
от 6 мая 2016 года № 50
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Джангельдинского района
1) Постановление акимата от 13 марта 2015 года № 66 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Джангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации НПА 20 марта 2015 года № 5446, опубликовано 14 апреля 2015 года в районной газете "Біздің Торғай");
2) Постановление акимата от 8 июня 2015 года № 85 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Джангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации НПА 30 июня 2015 года № 5706, опубликовано 7 июля 2015 года в районной газете "Біздің Торғай");
3) Постановление акимата от 11 сентября 2015 года № 140 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Жаркольского сельского округа Джангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации НПА 14 октября 2015 года № 5928, опубликовано 27 октября 2015 года в районной газете "Біздің Торғай");
4) Постановление акимата от 11 сентября 2015 года № 141 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел финансов Джангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации НПА 14 октября 2015 года № 5934, опубликовано 27 октября 2015 года в районной газете "Біздің Торғай");
5) Постановление акимата от 7 декабря 2015 года № 175 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Джангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации НПА 30 декабря 2015 года № 6116, опубликовано 19 января 2016 года в районной газете"Біздің Торғай" );
6) Постановление акимата от 21 декабря 2015 года № 181 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Джангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации НПА 20 января 2016 года № 6152, опубликовано 2 февраля 2016 года в районной газете "Біздің Торғай").