Ақсу қаласы әкiмдiгiнiң кейбір қаулыларының күшi жойылған деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 21/1 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы “Нормативтiк құқықтық актiлер туралы” Заңының 40-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкiмдiгiнiң 2013 жылғы 27 желтоқсандағы “Ақсу қаласының жергілікті атқарушы органдары мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасы қағидаларын бекіту туралы” № 912/5 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3679 болып тіркелген, 2014 жылғы 5 ақпандағы № 10 “Ақсу жолы” және № 10 “Новый путь” газеттерінде жарияланған);
Ақсу қаласы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 20 сәуірдегі “Ақсу қаласы әкімдігі атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы” № 305/4 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4462 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 мамырдағы № 19 “Ақсу жолы” және № 19 “Новый путь” газеттерінде жарияланған) күштері жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
Қала әкімі Қ. Нүкенов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 11 января 2016 года № 21/1
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года “О нормативных правовых актах”, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан”, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
постановление акимата города Аксу от 27 декабря 2013 года № 912/5 “Об утверждении правил служебной этики государственных служащих местных исполнительных органов города Аксу” (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3679, опубликованное 5 февраля 2014 года в газетах “Ақсу жолы” № 10 и “Новый путь” № 10);
постановление акимата города Аксу от 20 апреля 2015 года № 305/4 “Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата города Аксу” (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4462, опубликованное 22 мая 2015 года в газетах “Ақсу жолы” № 19 и “Новый путь” № 19).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима города.
Аким города К. Нукенов