Павлодар ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 30/1 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Павлодар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қаңтардағы "Павлодар ауданының жергілікті атқарушы органдары мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" № 43/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3690 тіркелген, 2014 жылғы 20 ақпандағы № 8 (7974) "Заман тынысы" және № 8 (143) "Нива" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
2) Павлодар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар ауданы әкімдігі жергілікті атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 602/12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4253 тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтардағы № 2 (8020) "Заман тынысы" және № 2 (189) "Нива" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
3) Павлодар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы "Павлодар ауданы әкімдігі жергілікті атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 173/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4493 тіркелген, 2015 жылғы 4 маусымдағы № 22 (8040) "Заман тынысы" және № 22 (209) "Нива" газеттерінде жарияланған) қаулысы.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Бабенко

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Павлодарского района
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 29 января 2016 года № 30/1
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Павлодарского района:
1) постановление акимата Павлодарского района от 20 января 2014 года № 43/1 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих местных исполнительных органов Павлодарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3690, опубликовано 20 февраля 2014 года в газетах "Заман тынысы" № 8 (7974) и "Нива" № 8 (143);
2) постановление акимата Павлодарского района от 24 декабря 2014 года № 602/12 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата Павлодарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4253, опубликовано 15 января 2015 года в газетах "Заман тынысы" № 2 (8020) и "Нива" № 2 (189);
3) постановление акимата Павлодарского района от 15 мая 2015 года № 173/5 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата Павлодарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4493, опубликовано 4 июня 2015 года в газетах "Заман тынысы" № 22 (8040) и "Нива" № 22 (209).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Бабенко