"Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2013 жылғы 25 қарашадағы № 273 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2016 жылғы 9 ақпандағы № 36 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына және 29-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2013 жылғы 25 қарашадағы № 273 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 9023 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» 2014 жылғы 11 қаңтарда № 6 (28230), «Казахстанская правда» 2014 жылғы 11 қаңтарда № 6 (27627) газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Персоналды басқару қызметі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың көшірмесін бір апталық мерзімде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне, баспасөз басылымдарына және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» РМК жолдауды;
2) бұйрықтың күші жойылды деп тану және нормативтік құқықтық актілер тізбесінен алып тастау туралы ақпаратты Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурстарында орналастыруды;
3) осы бұйрықтың қол қойылған күнінен бастап он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы ақпаратты ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрі                     А. Мұхамедиұлы

О признании утратившим силу приказа Министра культуры и информации Республики Казахстан от 25 ноября 2013 года № 273 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Министерства культуры и информации Республики Казахстан"
Приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 9 февраля 2016 года № 36.
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 и статьей 29-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 25 ноября 2013 года № 273 «Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Министерства культуры и информации Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9023, опубликованный в газетах «Казахстанская правда» от 11 января 2014 года № 6 (27627), «Егемен Қазақстан» 11 января 2014 года № 6 (28230).
2. Службе управления персоналом Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в недельный срок со дня его подписания направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан, периодические печатные издания и РГП «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) размещение информации о признании утратившим силу приказа и исключение из перечня нормативных правовых актов на интернет – ресурсе Министерства культуры и спорта Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней со дня подписания настоящего приказа представить в Департамент юридической службы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан сведения об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан                       А. Мухамедиулы