"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы төтенше жағдай жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2016 жылдың 13 ақпанындағы № 25 шешімінің күшін жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімінің 2016 жылғы 13 сәуірдегі N 33 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабы 2-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылдың 25 ақпанында № 3632 тіркелген, 2016 жылдың 04 наурызындағы № 11 "Ауыл арайы", 2016 жылдың 04 наурызындағы № 11 "Сельская новь" аудандық газеттерінде жарияланған "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы төтенше жағдай жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2016 жылдың 13 ақпанындағы № 25 шешімі күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
И. Турков

О признании утратившим силу решения акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 13 февраля 2016 года № 25 "Об объявлении чрезвычайной ситуации местного масштаба на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Решение акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 13 апреля 2016 года N 33
В соответствии с подпунктом 1 пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", аким Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Решение акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 13 февраля 2016 года № 25 "Об объявлении чрезвычайной ситуации местного масштаба на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области", зарегистрированный в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 25 февраля 2016 года за № 3632, опубликованный в районных газетах "Ауыл арайы" 04 марта 2016 года №11, "Сельская новь" 04 марта 2016 года № 11 признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
И. Турков