Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 6 наурыздағы № 94 "Қазақстан Республикасы Президентiне, Парламент Сенаты мен Мәжiлiсi, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 мамырдағы № 178 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8 тармағын, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 6 наурыздағы № 94 "Қазақстан Республикасы Президентiне, Парламент Сенаты мен Мәжiлiсi, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3124 болып енгізілді, 2015 жылдың 2 сәуіріндегі "Серпер" газетінде ресми жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Аудан әкімі Б. Шаяхметов

О признании утратившим силу постановление акимата района от 6 марта 2015 года № 94 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан"
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области № 178 от 20 мая 2016 года
Руководствуясь пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 пареля 2016 года "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата района от 6 марта 2015 года № 94 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3124, официально опубликованный в газете "Серпер" 2 апреля 2015 года).
Аким района Б. Шаяхметов