Зырян ауданының мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2016 жылғы 3 тамыздағы № 7/6-VI шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін- өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1- тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зырян ауданының мәслихатының кейбір шешімдерінің күші қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізілідеі.
Сессия төрайымы Р. Карагужина
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Зырян ауданының
мәслихатының
2016 жылғы 3 тамыздағы
№ 7/6 - VI шешіміне
қосымша
Зырян ауданының мәслихатының кейбір күшін жойған шешімдерінің тізімі
1. "Зырян ауданының мәслихатының регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 31 наурыздағы № 29/6-V Зырян ауданының мәслихат шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3264 тіркелген, 2014 жылғы 1 мамырдағы № 17 "Көктас таңы", 2014 жылғы 1 мамырдағы № 17 "Пульс! Зыряновска" газеттерінде жарияланған).
2. "Зырян ауданының мәслихатының регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 31 наурыздағы № 29/6-V Зырян ауданының мәслихат шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 17 шілдедегі № 45/4-V Зырян ауданының мәслихат шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4102 тіркелген, 2015 жылғы 20 тамыздағы № 34 "Менің өлкем", 2015 жылғы 20 тамыздағы № 34 "Мой город Зыряновск" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Зыряновского района
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 3 августа 2016 года № 7/6-VI
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения маслихата Зыряновского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии Р. Карагужина
Секретарь маслихата
Зыряновского района Л. Гречушникова
Приложение
к решению маслихата
Зыряновского района
от 3 августа 2016 года
№ 7/6-VI
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата Зыряновского района
1. Решение маслихата Зыряновского района от 31 марта 2014 года № 29/6-V "Об утверждении регламента маслихата Зыряновского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3264, опубликовано в газетах "Пульс!Зыряновска" 1 мая 2014 года № 17, "Көктас таңы" 1 мая 2014 года № 17).
2. Решение маслихата Зыряновского района от 17 июля 2015 года № 45/4-V "О внесении изменения в решение маслихата Зыряновского района от 31 марта 2014 года № 29/6-V "Об утверждении Регламента маслихата Зыряновского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4102, опубликовано в газетах "Мой город Зыряновск" 20 августа 2015 года № 34, "Менің өлкем" 20 августа 2015 года № 34).