Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті төрағасының 2019 жылғы 18 сәуірдегі № 63 н/қ "Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің аумақтық органдары туралы ережелерді бекіту туралы" бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті төрағасының 2019 жылғы 26 шілдедегі № 96 н/қ бұйрығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті төрағасының 2023 жылғы 4 шiлдедегi № 92 н/қ бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті төрағасының 04.07.2023 № 92 н/қ бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті төрағасының 2019 жылғы 18 сәуірдегі № 63 н/қ "Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің аумақтық органдары туралы ережелерді бекіту туралы" бұйрығына келесі өзгеріс енгізілсін:
"Комитеттің Аймақтық көліктік басқармасы туралы ережесінің" 15-қосымшасы 8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: Қазақстан Республикасы, 010000, Нұр-Сұлтан қаласы, "Байқоңыр" ауданы, Ж. Омаров көшесі, 60.".
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің ұйымдастыру- кадр басқармасы (бұдан әрі - Комитет):
1) осы бұйрықты Комитеттің Аймақтық көліктік басқармасына Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 сәуірдегі "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу туралы" Заңымен қарастырылған шаралар қабылдау үшін жіберуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау үшін жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Комитеттің Аймақтық көліктік басқармасы бастығы заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін Нұр-Сұлтан қаласы бойынша Департаментіне тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап үш жұмыс күні ішінде Комитетке осы тармақтың 1) тармақшасының орындалуы туралы ақпарат берілуін;
3) бір айлық мерзімде актілерді осы бұйрыққа сәйкестендіруді қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Комитеттің ұйымдастыру – кадр жұмысы басқармасына жүктелсін.

О внесении изменения в приказ Председателя Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан от 18 апреля 2019 года № 63 о/д "Об утверждении Положений о территориальных органах Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан"
Приказ председателя Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан от 26 июля 2019 года № 96 о/д. Отменен приказом председателя Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан от 4 июля 2023 года № 92 о/д.
Сноска. Отменен приказом председателя Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры РК от 04.07.2023 № 92 о/д.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан от 18 апреля 2019 года № 63 о/д "Об утверждении Положений о территориальных органах Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан" следующее изменение:
пункт 8 приложения 15 "Положение о Региональном транспортном управлении Комитета" изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: Республика Казахстан, 010000, город Нур-Султан, район "Байконур", улица Ж. Омарова, 60.".
2. Управлению организационно-кадровой работы Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее – Комитет) обеспечить:
1) направление настоящего приказа в Региональное транспортное управление Комитета для принятия мер, предусмотренных Законом Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года "О государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств";
2) направление копии настоящего приказа на казахском и русском языках на официальное опубликование в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Региональному транспортному управлению Комитета в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) регистрацию настоящего приказа в Департаменте юстиции по городу Нур-Султану;
2) в течение трех рабочих дней после государственной регистрации представление в Комитет сведений об исполнении подпункта 1) настоящего пункта;
3) в месячный срок приведение своих актов в соответствие с настоящим приказом.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на управление организационно-кадровой работы Комитета.

5. Осы бұйрық оған қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Төраға Қ. Жақыпбаев

5. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Председатель К. Жакипбаев