"Астана қаласының Сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 1 тамыздағы № 120-1574 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 16 наурыздағы № 510-899 қаулысы
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 1 тамыздағы "Астана қаласының Сәулет және қала құрылысы басқармасы "мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 120-1574 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Нұр-Сұлтан қаласының Сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулының көшірмесін "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялау үшін, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына баспа және электрондық түрде жіберу және Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары Н.Ж. Нұркеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Нұр-Сұлтан қаласының әкімі А. Көлгінов
Нұр-Сұлтан қаласының
әкімнің орынбасары
Н. Нұркенов
"Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі мемлекеттік-құқықтық
бөлімінің басшысы
Ж. Шәукентаев
"Нұр-Сұлтан қаласының Сәулет, қала құрылысы
және жер қатынастары басқармасы"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Н. Кенжебаев

О признании утратившим силу постановления акимата города Астаны от 1 августа 2017 года № 120-1574 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление архитектуры и градостроительства города Астаны"
Постановление акимата города Нур-Султана от 16 марта 2021 года № 510-899
В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Нур-Султан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановление акимата города Астаны от 1 августа 2017 года № 120-1574 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление архитектуры и градостроительства города Астаны".
2. Возложить на руководителя Государственного учреждения "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Нур-Султан" направление копии настоящего постановления в печатном и электронном виде для официального опубликования в Информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан Министерства юстиции Республики Казахстан" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан, и размещение на интернет-ресурсе акимата города Нур-Султан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нур-Султан Нуркенова Н.Ж.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня его подписания.
Аким города Нур-Султан А. Кульгинов
Заместитель акима
города Нур-Султан
Н. Нуркенов
Руководитель государственно-правового отдела
Государственного учреждения
"Аппарат акима города Нур-Султан"
Ж. Шаукентаев
Исполняющий обязанности руководителя
Государственного учреждения
"Управление архитектуры, градостроительства и
земельных отношений города Нур-Султан"
Н. Кенжебаев