Жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы Ұзынкөл ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 16 наурыздағы № 4 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабының 1-тармағы 1-1) тармақшасына, 69-бабы 4-тармағының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес Ұзынкөл ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ұлттық геодезия және кеңістіктік ақпарат орталығы" шаруашлық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Солтүстікгеодезия" филиалына шекаралық-геодезиялық белгілерді және оларға кіреберістерді орналастыру мақсатында Ұзынкөл ауданы Ұзынкөл ауылдық округі аумағында жалпы көлемі 0,0004 гектар жер учаскесін пайдалануға қоғамдық сервитут белгіленсін.
1) ДГЖ негізгі орталығына қызмет көрсету үшін (дәлдігі жоғары геодезиялық желі).
2) ДГЖ басқару орталығына қызмет көрсету үшін (дәлдігі жоғары геодезиялық желі).
2. "Ұзынкөл ауданы Ұзынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешім мемлекеттік тіркелген кунінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Ұзынкөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл ауылдық округінің әкімі К. Нурмагамбетов

Об установлении публичного сервитута на земельный участок
Решение акима Узункольского сельского округа Узункольского района Костанайской области от 16 марта 2022 года № 4
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 19, подпунктом 3) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Узункольского сельского округа Узункольского района РЕШИЛ:
1. Установить филиалу "Солтүстікгеодезия" Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный центр геодезии и пространственной информации" публичный сервитут на использование земельного участка в целях размещения межевых и геодезических знаков и подъездов к ним.
1) Для обслуживания основного центра ВГС (высокоточная геодезическая сеть).
2) Для обслуживания контрольного центра ВГС (высокоточная геодезическая сеть) на территории Узункольского сельского округа Узункольского района общей площадью 0,0004 гектара.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Узункольского сельского округа Узункольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Узункольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Узункольского сельского округа К. Нурмагамбетов