Жергілікті ауқымда техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2022 жылғы 28 қарашадағы № 3 шешімі. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 08.12.2022 № 4 (шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 756 қаулысына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Павлодар облысы Екібастұз қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Екібастұз қаласы әкімі орынбасарының міндетін атқарушы А.Т. Сарпеков техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып тағайындалсын және техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Бейсекин

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима города Экибастуз Павлодарской области от 28 ноября 2022 года № 3. Отменено решением акима города Экибастуза Павлодарской области от 4 декабря 2022 года № 4
Сноска. Отменено - решением акима города Экибастуза Павлодарской области от 08.12.2022 № 4 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории города Экибастуз Павлодарской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации техногенного характера назначить исполняющего обязанности заместителя акима города Экибастуз Сарпекова А.Т. и поручить провести мероприятия, направленные на ликвидацию чрезвычайной ситуации техногенного характера.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуз А. Бейсекин