Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 5 сәуірдегі "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 236/27 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2022 жылғы 25 сәуірдегі № 149/21 шешімі. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 29 тамыздағы № 54/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 29.08.2023 № 54/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 5 сәуірдегі "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 236/27 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5959 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесінде:
қосымшаның 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Бағалауды өткізу үшін "Б" корпусы қызметшісін мемлекеттік лауазымға тағайындау және мемлекеттік лауазымнан босату құқығы бар лауазымды тұлғамен (бұдан әрі – уәкілетті тұлға) бағалау жөніндегі Комиссия (бұдан әрі – Комиссия) құрылады, Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты не кадр қызметінің міндеттерін атқару жүктелген тұлға оның жұмыс органы болып табылады, бұдан әрі кадр қызметі жөніндегі бас маман.
Комиссияның құрамын уәкілетті тұлға айқындайды. Комиссия мүшелерінің саны кемінде 5 адамды құрайды.";
41-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Б" корпусының қызметшісін бағалау нәтижелерімен таныстыру жазбаша нысанда жүзеге асырылады. Қызметші танысудан бас тартқан жағдайда еркін нысанда акт жасалады, оған бас маман және мемлекеттік органның басқа екі қызметшісі қол қояды.
Бұл ретте танысудан бас тартқан қызметшілерге бағалау нәтижелері осы Әдістеменің 40 - тармағында көрсетілген мерзімдерде мемлекеттік органдардың интранет-порталы және/немесе мемлекеттік қызмет персоналы бойынша бірыңғай автоматтандырылған деректер базасы (ақпараттық жүйе) не электрондық құжат айналымы жүйесі арқылы жіберіледі.";
42-тармақ алынып тасталсын.

О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 5 апреля 2018 года № 236/27 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 25 августа 2022 года № 149/21. Утратило силу решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 29 августа 2023 года № 54/6
Сноска. Утратило силу решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 29.08.2023 № 54/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза" от 5 апреля 2018 года № 236/27 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5959) следующие изменения:
в Методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза" утвержденной указанным решением:
пункт 5 приложения изложить в новой редакции:
"5. Для проведения оценки должностным лицом, имеющим право назначения на государственную должность и освобождения от государственной должности служащего корпуса "Б" (далее – уполномоченное лицо), создается Комиссия по оценке (далее – Комиссия), рабочим органом которой является аппарат маслихата города Экибастуза либо лицо, на которое возложено исполнение обязанностей кадровой службой, далее главный специалист по кадровой службе.
Состав Комиссии определяется уполномоченным лицом. Количество членов Комиссии составляет не менее 5 человек.";
пункт 41 приложения изложить в новой редакции:
"Ознакомление служащего корпуса "Б" с результатами оценки осуществляется в письменной форме. В случае отказа служащего от ознакомления, составляется акт в произвольной форме, который подписывается главным специалистом и двумя другими служащими государственного органа.
При этом служащим, отказавшимся от ознакомления, результаты оценки направляются посредством интранет - портала государственных органов и/или единой автоматизированной базы данных (информационной системы) по персоналу государственной службы либо системы электронного документооборота в сроки, указанные в пункта 40 настоящей Методики.";
пункт 42 приложения исключить.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихаты аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының хатшысы Б. Куспеков

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата города Экибастуза.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Экибастузского городского маслихата Б. Куспеков