Жер теліміне қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 5 тамыздағы № 92 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабы 1-1) тармақшасына, 69-бабы 4-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. "КӨКШЕТАУ ЭНЕРГО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишим ауылдық округі, Новоишим ауылы, Зерновая, Әуелбеков, Комсомольская көшесі мекенжайы бойынша орналасқан № 1-3 ЖТҚС-нан толық трансформаторлық қосалқы станциядан ӘЖ-0,4 кВ әуе желісіне қызметін көрсету үшін жалпы алаңы 0,07 га жер теліміне 49 жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданының Новоишим ауылдық округінің әкімі
А. Букпин

Об установлении публичного сервитута на земельный участок
Решение акима Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 августа 2022 года № 92
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "КОКШЕТАУ ЭНЕРГО" сроком на 49 лет на земельный участок общей площадью 0,07 гектар, расположенный в селе Новоишимское Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, по улицам Зерновая, Ауельбекова и Комсомольская, для обслуживания воздушной линии ВЛ-0,4 кВ от комплектной трансформаторной подстанции КТП № 1-3.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Новоишимского сельского округа района имени
Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
А. Букпин