Маржанбұлақ ауылдық округінің Маржанбұлақ ауылының шаруа қожалығында мүйізді ірі қара малдарының арасында қарасан жұқпалы ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы Маржанбұлақ ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 12 маусымдағы № 110 шешімі. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға ауданы Маржанбұлақ ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 13 шілдедегі № 140 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға ауданы Маржанбұлақ ауылдық округі әкімінің 13.07.2023 № 140 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37- бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасының ауыл шарушылығы Министрлігінің ветеринарлық бақылау және қадағалау комитеті Алға аудандық аймақтық инспекциясы" ММ-нің басшысының м. а. 2023 жылғы 09 маусымдағы № 02-06-14/133 ұсынысының негізінде Маржанбұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға ауданының Маржанбұлақ ауылдық округі Маржанбұлақ ауылы "Сарым" шаруа қожалығының мүйізді ірі қара малдарының арасында қарасан жұқпалы ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Маржанбұлақ ауылдық округінің әкімі М. А. Еламан

Об установлении ограничительных мероприятий в связи с выявлением эмфизематозной карбункул среди крупного рогатого скота в крестьянском хозяйстве села Маржанбулак Маржанбулакского сельского округа
Решение акима Маржанбулакского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 12 июня 2023 года № 110. Утратило силу решением акима Маржанбулакского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 13 июля 2023 года № 140
Сноска. Утратило силу решением акима Маржанбулакского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 13.07.2023 № 140.
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления и.о. руководителя ГУ "Алгинская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 09 июня 2023 года № 02-06-14/133, аким Маржанбулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с возникновением заболевания эмфизематозный карбункул (бактериологический) среди крупного рогатого скота в крестьянском хозяйстве "Сарым" села Маржанбулак Маржанбулакского сельского округа Алгинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким Маржанбулакского
сельского окурга
Еламан М. А.