Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жарық ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 18 шілдедегі № 8 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жарық ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 9 қазандағы № 11 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабы 8) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қобда аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2023 жылғы 2 қазандағы № 2-10-3/240 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жарық ауылдық округінің Жаманкөл ауылының "Ер-Темір" шаруа қожалығының мал қораларына бактериологиялық зерттеумен қорытынды дезинфекция жүргізілуіне байланысты және құтырма ауруы кезіндегі жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шараларының кешенінің аяқталуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жарық ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 18 шілдедегі № 8 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімнің (2023 жылғы 20 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жарық ауылдық округінің әкімі Т. Кенбаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Жарыкского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 18 июля 2023 года № 8 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Жарыкского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 9 октября 2023 года № 11
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кобдинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 октября 2023 года № 2-10-3/240 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, в связи с проведением итоговой дезинфекции животноводческих помещений крестьянского хозяйства "Ер-Темір" села Жаманколь Жарыкского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области с бактериологическим исследованием и завершением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов инфекционных болезней животных при заболевании бешенством.
2. Признать утратившим силу решение акима Жарыкского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 18 июля 2023 года № 8 "Об установлении ограничительных мероприятий" (опубликованное 20 июля 2023 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Жарыкского сельского округа Т. Кенбаев