Карантин белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 17 шешімі. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 31 мамырдағы № 22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің 31.05.2023 № 22 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауылшаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Темір аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2023 жылғы 13 сәуірдегі № 2-14-07/78 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Темір ауданы Ақсай ауылдық округі Ақсай елді мекені аумағынан қой-ешкі малдары арасынан шешек (оспа) ауруының тіркелуіне байланысты карантин белгіленсін.
2. "Ақтөбе облысы Темір ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Темір ауданы әкімдігінің интернет-ресурстарында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақсай ауылдық
округінің әкімі
Е. Бегимов

Об установлении карантина
Решение акима Аксайского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 14 апреля 2023 года № 17. Утратило силу решением акима Аксайского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 31 мая 2023 года № 22
Сноска. Утратило силу решением акима Аксайского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 31.05.2023 № 22 (вводится в действие после дня его первого опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного-санитарного инспектора государственного учреждения "Темирская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора министерства Сельского хозяйства Республики Казахстан" от 13 апреля 2023 года № 2-14-07/78 РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории населенного пункта Аксай Аксайского сельского округа Темирского района, в связи с выявлением оспы среди овец и коз.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Аксайского сельского округа Темирского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) размещение настоящего решения на интернет-ресурсах акимата Темирского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого опубликования.
Аким Аксайского
сельского округа
Е. Бегимов