Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Мәди ауылдық округінің әкімінің 2023 жылғы 12 шілдедегі № 3 шешімі. Жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Мәди ауылдық округінің әкімінің 2024 жылғы 13 ақпандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Мәди ауылдық округінің әкімінің 13.02.2024 № 1 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабының 7 тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарқаралы аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық- санитариялық инспекторының 2023 жылғы 5 шілдедегі №15-4-1/232 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ауыл шаруашылығы жануарларының арасынан бруцеллез ауруы анықталуына байланысты, Қарқаралы ауданы, Мәди ауылдық округінің аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәди ауылдық округінің әкімінің міндетін атқарушы А.Дюсенбеков

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Мадийского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 12 июля 2023 года № 3. Отменено решением акима Мадийского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 13 февраля 2024 года № 1
Сноска. Отменено решением акима Мадийского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 13.02.2024 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на оснавании представления главного государственного ветеринарно- санитарного инспектора Каркаралинской районной территорнальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 июля 2023 года №15-4-1/232 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории Мадийского сельского округа Каркаралинского района, в связи с выявлением бруцеллеза среди сельскохозяйственных животных.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Мадийского сельского округа А. Дюсенбеков