Түпқараған ауданы бойынша кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізімі туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 24 ақпандағы № 27 қаулысы.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабы 4-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы заңының 31-бабына сәйкес Түпқараған ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының қосымшасына сәйкес берілсін.
2. Түпқараған ауданы әкімдігінің "Түпқараған ауданы бойынша кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін келісім-шарт негізінде берілетін бөлме-жайлар тізімі туралы" 2020 жылғы 24 қарашадағы № 285 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік саласына жауапты орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р.Елтизаров
Түпқараған ауданы әкімдігінің
2023 жылғы "24" ақпандағы
№ 27 қаулысына қосымша
Түпқараған ауданы бойынша сайлаушылармен кездесу өткізу үшін кандидаттарға шарттық негізінде берілетін үй-жайлар тізімі
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 14.11.2023 № 166 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Елді мекеннің атауы
Сайлаушылармен кездесу үшін үй -жайлар
Байланыс телефоны
1.
Форт-Шевченко қаласы
Түпқараған ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
8(72938) 23 241
2.
Баутин ауылы
"Баутин ауылы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының залы
8(72938) 24846
3.
Қызылөзен ауылы
Қызылөзен ауылы әкімі аппаратының "Қызылөзен мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
8(72938) 23851
4.
Таушық ауылы
Таушық ауылы әкімі аппаратының "Таушық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
8(72938) 44232
5.
Ақшұқыр ауылы
Ақшұқыр ауылы әкімі аппаратының "Ақшұқыр мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
8(72938) 23249
6.
Сайын Шапағатов ауылдық округі
Сайын Шапағатов ауылдық округі әкімі аппаратының "Сайын Шапағатов мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
8(72938) 31256

О перечне помещений, предоставляемых кандидатам на договорной основе для проведения встреч с избирателями по Тупкараганскому району
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 24 февраля 2023 года № 27.
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 31 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Тупкараганского района "О перечне помещений, предоставляемых кандидатам на договорной основе для проведения встреч с избирателями по Тупкараганскому району" от 24 ноября 2020 года № 285.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района, ответственного за социальную сферу.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким района Р.Елтизаров
Приложение к постановлению
акимата Тупкараганского района от
"24" февраля 2023 года № 27
Перечень помещений, предоставляемых кандидатам на договорной основе для проведения встреч с избирателями по Тупкараганскому району
Сноска. Приложение с изменением, внесенным постановлением акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 14.11.2023 № 166 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Название населенного пункта
Помещения для встреч с избирателями
Контактные телефоны
1.
город Форт-Шевченко
Государственное коммунальное казенное предприятие "Мәдениет үйі" акимата Тупкараганского района
8(72938) 23 241
2.
село Баутино
Зал здания государственного учреждения "Аппарат акима села Баутино"
8(72938) 24846
3.
село Кызылозен
Здание государственного коммунального казенного предприятия "Қызылөзен мәдениет үйі" аппарата акима села Кызылозен
8(72938) 23851
4.
село Таушык
Здание государственного коммунального казенного предприятия "Таушық мәдениет үйі" аппарата акима села Таушык
8(72938) 44232
5.
село Акшукыр
Здание государственного коммунального казенного предприятия "Ақшұқыр мәдениет үйі" аппарата акима села Акшукур
8(72938) 23249
6.
сельский округ Сайын Шапагатов
Здание государственного коммунального казенного предприятия "Сайын Шапағатов мәдениет үйі" аппарата акима сельского округа Сайын Шапагатов
8(72938) 31256