Арқалық қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифті белгілеу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 1 тамыздағы № 280 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына және "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арқалық қаласында барлық маршруттар үшін жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тариф 80 теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. "Арқалық қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Арқалық қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 05 желтоқсандағы № 451 "Арқалық қаласында жолаушылар мен багажды қалалық автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 26 желтоқсанда № 7420 болып тіркелген).
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Арқалық қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ә. Асанов

Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Аркалыке
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 1 августа 2023 года № 280
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф для всех маршрутов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Аркалыке в размере 80 тенге.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции акимата города Аркалыка" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Аркалыка после его официального опубликования.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Аркалыка от 05 декабря 2017 года № 451 "Об установлении тарифа на регулярные городские автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Аркалыке" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2017 года под № 7420).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Аркалыка.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Асанов