"Мыстау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы Архангельск ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 8 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19, 71-1-баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес, 2015 жылғы 20 ақпандағы № 4554-ТПИ мыс кендерін барлауға арналған келісімшарт негізінде ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Денисов ауданы Архангельск ауылдық округі Жалтыркөл ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерінде ауданы 170,3 гектар пайдалы қазбаларды барлау жөніндегі операцияларды жүргізу үшін 2024 жылғы 1 қыркүйекке дейінгі мерзімге "Мыстау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Мыстау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жұмыстары аяқталғаннан кейін бұзылған жерлерді рекультивациялауды жүргізсін.
3. "Архангельск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Архангельск ауылдық округі әкімі аппаратының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Архангельск ауылдық округінің әкімі Ж. Мұсабаев

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Мыстау"
Решение акима Архангельского сельского округа Денисовского района Костанайской области от 25 декабря 2023 года № 8
В соответствии со статьями 19, 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании контракта на разведку медных руд № 4554-ТПИ от 20 февраля 2015 года РЕШИЛ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "Мыстау" публичный сервитут сроком до 1 сентября 2024 года для проведения операций по разведке полезных ископаемых, площадью 170,3 гектар на землях сельскохозяйственного использования села Жалтырколь Архангельского сельского округа Денисовского района Костанайской области.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "Мыстау" по окончании работ провести рекультивацию нарушенных земель.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Архангельского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата акима Архангельского сельского округа после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Архангельского сельского округа Ж. Мусабаев