Железин ауданы Башмачин ауылдық округінің Башмачное ауылында көшені қайта атау туралы
Павлодар облысы Железин ауданы Башмачин ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 10-р шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылыс туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Башмачин ауылдық округінің Башмачное ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 23 қарашадағы отырысының хаттамасы негізінде, Башмачин ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин ауданы Башмачин ауылдық округі Башмачное ауылындағы "Целинная" көшесі "Қайрат Рысқұлбеков" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Башмачин ауылдық округінің әкімі М. Мадагулова

О переименовании улицы в селе Башмачное Башмачинского сельского округа Железинского района
Решение акима Башмачинского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 29 декабря 2023 года № 10-р
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учҰтом мнения жителей села Башмачное Башмачинского сельского округа и на основании протокола заседания областной ономастической комиссии от 23 ноября 2023 года, аким Башмачинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Целинная" на улицу "Кайрата Рыскулбекова" в селе Башмачное Башмачинского сельского округа Железинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Башмачинского сельского округа М. Мадагулова