Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Тоқшын ауылдық округі, Камышлово ауылында ірі қара малдың бруцеллезі бойынша шектеу іс-шараларын енгізуге байланысты ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Тоқшын ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 5 маусымдағы № 10 шешімі. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайын ауданы Тоқшын ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 10 қазандағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайын ауданы Тоқшын ауылдық округі әкімінің 10.10.2023 № 10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 – бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңы 10-1 бабының 7) тармағына сәйкес, Аққайың ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2023 жылғы 25 мамыр № 08-02/368 ұсынысы негізінде Тоқшын ауылдық округі әкімі ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Тоқшын ауылдық округі Камышлово ауылының ірі қара малдың бруцеллезі бойынша шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режимі белгілесін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізледі.
Округ әкімі Б.М. Имантаев

Об установлении ветеринарного режима ограничительных мероприятий по бруцеллҰзу крупного рогатого скота на территории села Камышлово, Токушинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Токушинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 5 июня 2023 года № 10. Утратило силу решением акима Токушинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10 октября 2023 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Токушинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10.10.2023 № 10 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного и ветеринарно-санитарного инспектора Аккайынского района от 25 мая 2023 года № 08-02/368, аким Токушинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий по бруцеллҰзу крупного рогатого скота на территории села Камышлово Аккайынского района Северо- Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа Имантаев Б.М.