2024-2026 жылдарға арналған қала және ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 13-99-VIII шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Сарыағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-86-VIII "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 938 596 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 904 346 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 34 250 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 0;
2) шығындар – 939 912 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 316 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 316 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 316 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 06.05.2024 № 18-132-VIII (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. Көктерек ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 115 102 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 74 991 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 12 699 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 27 412 мың теңге;
2) шығындар – 123 396 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 294 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 294 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 294 мың теңге.

О бюджетах города и сельских округов на 2024-2026 годы
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 22 декабря 2023 года № 13-99-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Сарыагашского районного маслихата от 20 декабря 2023 года №12-86-VIII "О районном бюджете на 2024-2026 годы",Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Сарыагаш на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 938 596 тысяч тенге:
налоговые поступления – 904 346 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 34 250 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 0;
2) затраты – 939 912 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 316 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 316 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 316 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 06.05.2024 № 18-132-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет сельского округа Коктерек на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 115 102 тысяч тенге:
налоговые поступления – 74 991 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 12 699 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 412 тысяч тенге;
2) затраты – 123 396 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 294 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 294 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 8 294 тысяч тенге.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 224 мың теңге.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 06.05.2024 № 18-132-VIII (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
15. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат төрағасы С.Таскулов
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
22 желтоқсандағы № 13-99-VІII
шешіміне 1 қосымша
Сарыағаш қаласының 2024 жылға арналған бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 1 224 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 06.05.2024 № 18-132-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата С. Таскулов
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 22 декабря
2023 года № 13-99-VIII
Бюджет города Сарыагаш на 2024 год