Қаратөбе ауыл округі Балдыберек елді мекенінде орналасқан 6,8 га жер рекреациялық (демалыс аймағы) мақсатқа арналған жер учаскелерінің пайдалану тәртібі мен режімі туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қаңтардағы № 25/142-VII бірлескен шешiмi және Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 17 қаңтардағы № 20 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы "Жер Кодексінің" 14-1, 17 және 126 баптарына сәйкес, Төлеби ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қаратөбе ауыл округі Қаратөбе ауыл округі Балдыберек елді мекенінде орналасқан 6,8 га жер рекреациялық (демалыс аймағы) мақсатқа арналған жер учаскесіне инвестициялық жобада көзделген нысанның құрылыс монтаж жұмыстарына үшжақтама түзілген келісімде (меморандум) көзделген міндеттемелер өз денгейінде орындау мақсатында:
1.1 Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 65 бабына сәйкес жер учаскелерінің меншік иелері мен жер пайдаланушылардың жер учаскелерін пайдалану жөніндегі міндеттемелер орындалсын.
1.2. Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 77 бабының 1 тармағына сәйкес жер учаскесін және жер пайдалану құқығын кепілге салуға заңнама талаптарына жол бермеуге.
1.3. Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 91 бабына сәйкес төтенше жағдайлар кезінде жер учаскесін уақытша алып қоюға.
1.4. Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 93 бабына сәйкес Қазақстан Республикасының заңнамасын бұза отырып пайдаланылған жер учаскесін меншік иесінен және жер пайдаланушыдан мәжбүрлеп алып қою.
1.5. Рекреациялық (демалыс аймағы) мақсатқа арналған жер учаскелерінің режимі мен пайдалану тәртібі бекітілсін.
Төлеби ауданының әкімі Т.Телғараев
Төлеби аудандық мәслихатының төрағасы Н.Қойбағаров

О порядке и режиме использования земельных участков рекреационного назначения площадью 6,8 га, расположенных в населенном пункте Балдыберек Каратобинского сельского округа
Совместные решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 17 января 2023 года № 25/142-VII и постановление акимата Толебийского района Туркестанской области от 17 января 2023 года № 20
В соответствии со статьями 14-1, 17 и 126 Кодекса "Земельного Кодекса" Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях исполнения обязательства использования земельных участков, расположенной в сельском округе Каратобе населенного пункта Балдыберек площадью 6,8 га земли, предназначенных для рекреационных целей (зон отдыха) на основании предусмотренного инвестиционным проектом заключенным трехсторонней документации соглашением (меморандумом) на строительство объекта монтажных работ:
1.1 Выполнить обязательства по использованию земельного участка земельных участков собственников и землепользователей в соответствии со статьей 65 Земельного кодекса Республики Казахстан.
1.2. Соблюдать требований о запрете на залог земельного участка законодательства права землепользования в соответствии с пункта 1 статьи 77 Земельного кодекса Республики Казахстан.
1.3. Предусмотреть в соответствии со статьей 91 Земельного кодекса Республики Казахстан на временное изъятие земельного участка при чрезвычайных ситуациях.
1.4. В соответствии со статьей 93 Земельного кодекса Республики Казахстан Земли использование с нарушением законодательства Республики Казахстан подлежит принудительному изъятию участка у собственника и землепользователя.
1.5. Утвердить режим и порядок использования земельные участки, предназначенные для рекреационных (зон отдыха) целей.
Аким Толебийского района Т.Телгараев
Председатель Толебийского районного маслихата Н.Койбагаров