Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылдық округінің Шыңғыстай, Жаңа Үлгі ауылдарында карантин белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 13 наурыздағы № 3 шешімі. Шешім жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 10 сәуірдегі № 4
Ескерту. Шешім жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылдық округі әкімінің 10.04.2023 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 – бабының 2 - тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1- бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Катонқарағай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2023 жылғы 07 наурыздағы № 86 ұсынысына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылдық округінің Шыңғыстай, Жаңа Үлгі ауылдарында мүйізді ұсақ малдары арасында қой күлі (оспа) ауруының пайда болуына байланысты карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай ауылдық округінің әкімі К. Нурканов

Об установлении карантина в селах Шынгыстай, Жана Ульго Катон-Карагайского сельского округа Катон - Карагайского района Восточно-Казахстанской области
Решение акима Катон-Карагайского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 13 марта 2023 года № 3. Отменен решением акима Катон-Карагайского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 10 апреля 2023 года № 4
Сноска. Отменен решением акима Катон-Карагайского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 10.04.2023 № 4 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10 - 1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", представлением руководителя государственного учреждения "Катон - Карагайская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 7 марта 2023 года № 86, РЕШИЛ:
1. Установить карантин в селах Шынгыстай, Жана Ульго Катон - Карагайского сельского округа Катон - Карагайского района Восточно - Казахстанской области, в связи с возникновением болезни оспы среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Катон-Карагайского сельского округа К. Нурканов