Абай ауданы әкімінің "Қарағанды облысы Абай ауданындағы кейбір ауылындарында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімнің күшін жою туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімінің 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 04 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай ауданы әкімінің 2024 жылғы 08 сәуірдегі "Қарағанды облысы Абай ауданындағы кейбір ауылындарында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2024 жылы 9 сәуірдегі №195415 жарияланған) №03 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі С. Оспанов

О признании утратившим силу решение акима Абайского района "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба в некоторых селах Абайского района Карагандинской области"
Решение акима Абайского района Карагандинской области от 11 апреля 2024 года № 04
В соответствии Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Абайского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Абайского района от 08 апреля 2024 года №03 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба в некоторых селах Абайского района Карагандинской области" (опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 09 апреля 2024 года №195415).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Абайского района С. Оспанов