Екібастұз қаласы әкімінің 2024 жылғы 10 сәуірдегі "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 4 шешімінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2024 жылғы 24 сәуірдегі № 5 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы", "Азаматтық қорғау туралы" Заңдарына сәйкес, Екібастұз қаласы прокуратурасының 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 2-13-24-01180 наразылығы негізінде ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫМ:
1. Екібастұз қаласы әкімінің 2024 жылғы 10 сәуірдегі "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 4 шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Бейсекин

Об отмене решения акима города Экибастуза от 10 апреля 2024 года № 4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба"
Решение акима города Экибастуза Павлодарской области от 24 апреля 2024 года № 5
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законами Республики Казахстан "О правовых актах", "О гражданской защите", на основании протеста прокуратуры города Экибастуза от 15 апреля 2024 года № 2-13-24-01180, РЕШИЛ:
1. Отменить решение акима города Экибастуза от 10 апреля 2024 года № 4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуз А. Бейсекин