Еуразиялық экономикалық комиссияның 2016 – 2017 жылдарға арналған ғылыми-зерттеу жұмысының жоспарына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 12 қыркүйектегі № 142 өкімі.
Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1 қосымша) 43-тармағының 13-тармақшасына, Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 1 қосымшаның 130-тармағына және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы Төрағасының 2012 жылғы 27 шілдедегі № 231 бұйрығымен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияда ғылыми зерттеулермен байланысты қызметті ұйымдастыру тәртібінің 11-тармағына сәйкес:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 7 маусымдағы №77 өкімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның 2016 – 2017 жылдарға арналған ғылыми-зерттеу жұмысының жоспарына өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ақпараттық-коммуникациялық "Интернет" желісіндегі ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2016 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 142 өкіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссияның 2016 – 2017 жылдарға арналған ғылыми-зерттеу жұмысының жоспарына енгізілетін
ӨЗГЕРІСТЕР
1. ІІ тарауда:
а) "Ішкі нарықтардың жұмыс істеуі департаменті" кіші бөлімінде "Орындалу мерзімі" бағанындағы "2016 жылға" деген сөздер "2016 – 2017 жылдарға" деген сөздермен ауыстырылсын;
б) "Ішкі нарықтардың жұмыс істеуі департаменті" кіші бөлімінен кейін мынадай мазмұндағы кіші бөлімдермен толықтырылсын:
"Қаржы саясаты департаменті
1. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің бюджеті арасында кедендік әкелу баждарының 2016 – 2017 жылдарға арналған сомаларын бөлу нормативтерін айқындауға әдіснамалық тәсілдер" ҒЗЖ
Қаржы саясаты департаменті бойынша барлығы (1 ҒЗЖ)
Кәсіпкерлік қызметті дамыту департаменті
"Құрылыс, жобалау және инжиниринг саласындағы 2016-2017 жылдар
ырықтандыру
жоспарын іске асыруды
әдіснамалық қолдап және сүйемелдеп зерттеулер жүргізу, соның ішінде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерде оның қолданылуының нормативтік реттелуі мен практикасын салыстырмалы талдау және жинақтау, сондай-ақ ең үздік халықаралық тәжірибені анықтау,
үйлестіруге жататын актілерді (олардың ережелерін) реттеу шараларының мазмұндық эквиваленттілігінің болуын немесе болмауын айқындау (әдіснаманы әзірлеу мен келісуді қоса алғанда)"
Кәсіпкерлік қызметті дамыту департаменті бойынша барлығы (1 ҒЗЖ)

О внесении изменений в план научно-исследовательских работ Евразийской экономической комиссии на 2016 – 2017 годы
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 сентября 2016 года № 142
В соответствии с подпунктом 13 пункта 43 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года), пунктом 130 приложения № 1 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, и пунктом 11 Порядка организации в Евразийской экономической комиссии деятельности, связанной с научными исследованиями, утвержденного приказом Председателя Коллегии Евразийской экономической комиссии от 27 июля 2012 г. № 231:
1. Внести в план научно-исследовательских работ Евразийской экономической комиссии на 2016 – 2017 годы, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 7 июня 2016 г. № 77, изменения согласно приложению.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети "Интернет".
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к распоряжению Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 12 сентября 2016 г. № 142
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в план научно-исследовательских работ Евразийской
экономической комиссии на 2016 – 2017 годы
1. В разделе II:
а) в подразделе "Департамент функционирования внутренних рынков" в графе "Срок выполнения" слова "2016 год" заменить словами "2016 – 2017 годы";
б) после подраздела "Департамент функционирования внутренних рынков" дополнить подразделами следующего содержания:
"Департамент финансовой политики
НИР "Методологические подходы к определению нормативов распределения сумм ввозных таможенных пошлин между бюджетами государств – членов Евразийского экономического союза"
2016 – 2017 годы
Всего по Департаменту финансовой политики (1 НИР)
Департамент развития предпринимательской деятельности
НИР "Проведение исследований с методологической поддержкой и сопровождением реализации планов либерализации в сфере строительства, проектирования и инжиниринга, в том числе сравнительный анализ и обобщение нормативного регулирования и практики его применения в государствах – членах Евразийского экономического союза, а также выявление наилучшего международного опыта, определение наличия или отсутствия содержательной эквивалентности мер регулирования, выявление актов (их положений), подлежащих гармонизации (включая разработку и согласование методологии)"
2016 – 2017 годы
Всего по Департаменту развития предпринимательской деятельности (1 НИР)".

2. "Жаңадан басталатын жұмыстар бойынша барлығы (36 ҒЗЖ)" деген позиция мынадай редакцияда жазылсын:
"Жаңадан басталатын жұмыстар бойынша барлығы (38 ҒЗЖ)".
3. "Еуразиялық экономикалық комиссия бойынша барлығы (47 ҒЗЖ)" деген позиция мынадай редакцияда жазылсын:
"Еуразиялық экономикалық комиссия бойынша барлығы (49 ҒЗЖ)"

2. Позицию "Всего по вновь начинаемым работам (36 НИР)" изложить в следующей редакции:
"Всего по вновь начинаемым работам (38 НИР)".
3. Позицию "ИТОГО по Евразийской экономической комиссии (47 НИР)" изложить в следующей редакции:
"ИТОГО по Евразийской экономической комиссии (49 НИР)".