Кеден одағының "Ораманың қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентіне (КО ТР 005/2011) өзгерістерді қолданысқа енгізу тәртібі туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 16 қаңтардағы № 4 шешімі.
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартттың 52-бабының 2-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне №2 қосымшаның 11-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Мынадай:
а) Кеден одағы Комиссиясының 2011 жылғы 16 тамыздағы № 769 шешімімен қабылданған Кеден одағының "Ораманың қауіпсіздігі туралы" техникалық регламенті (КО ТР 005/2011) белгілеген міндетті талаптарға өнімнің сәйкестігін бағалау туралы Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2016 жылғы 18 қазандағы № 96 шешімімен өзгерістер енгізілген, Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2016 жылғы 18 қазандағы № 96 шешімі күшіне енген күнге дейін қабылданған құжаттар олардың қолданылу мерзімі аяқталғанға дейін жарамды;
б) осы тармақтың "а" тармақшасында көрсетілген сәйкестікті бағалау туралы құжаттар бар болған кезде техникалық регламенттің техникалық реттеу объектісі болып табылатын өнімнің Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумақтарындағы өндірісі мен айналысқа шығарылуына осындай құжаттардың қолданылу мерзімі аяқталғанға дейін жол беріледі;
в) осы тармақтың "а" тармақшасында көрсетілген сәйкестікті бағалау туралы құжаттардың қолданысы кезеңінде айналысқа шығарылған, техникалық регламенттің техникалық реттеу объектісі болып табылатын өнімнің айналысына осы өнімді сақтау мерзімі (жарамдылық мерзімі) ішінде жол беріледі деп белгіленсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң, бірақ ерте дегенде Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2016 жылғы 18 қазандағы № 96 шешімі күшіне енген күннен кейін күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О порядке введения в действие изменений в технический регламент Таможенного союза "О безопасности упаковки" (ТР ТС 005/2011)
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 января 2017 года № 4
В соответствии с пунктом 2 статьи 52 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и пунктом 11 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Установить, что:
а) документы об оценке соответствия продукции, в отношении которой Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 18 октября 2016 г. № 96 внесены изменения, обязательным требованиям, установленным техническим регламентом Таможенного союза «О безопасности упаковки» (ТР ТС 005/2011), принятым Решением Комиссии Таможенного союза от 16 августа 2011 г. № 769 (далее – технический регламент), принятые до дня вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 18 октября 2016 г. № 96, действительны до окончания срока их действия;
б) производство и выпуск в обращение на территориях государств – членов Евразийского экономического союза продукции, являющейся объектом технического регулирования технического регламента, при наличии документов об оценке соответствия, указанных в подпункте «а» настоящего пункта, допускаются до окончания срока действия таких документов;
в) обращение продукции, являющейся объектом технического регулирования технического регламента, выпущенной в обращение в период действия документов об оценке соответствия, указанных в подпункте «а» настоящего пункта, допускается в течение срока хранения (срока годности) этой продукции.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования, но не ранее даты вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 18 октября 2016 г. № 96.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии                                   Т. Саркисян