Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына сәйкес моторлы көлік құралдарының ауа баптау жүйесіне арналған конденсаторлар мен буландырғыштарды сыныптау туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 28 ақпандағы № 28 шешімі
Кеден одағының Кеден кодексі 52-бабының 7-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Моторлы көлік құралдарының салондарында температура мен ауа ылғалдығының қажетті параметрлерін ұстап тұру үшін пайдаланылатын, ауа баптау жүйесі құрамында қолдануға арналып қойылған конденсаторлар мен буландырғыштар Сыртқы экономикалық қызметтің тауар номенклатурасына Түсіндірмелердің 1-негізгі қағидасына сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасының 8415 тауар позициясында сыныпталады.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О классификации конденсаторов и испарителей для систем кондиционирования воздуха моторных транспортных средств в соответствии с единой Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28 февраля 2017 года № 28
В соответствии с пунктом 7 статьи 52 Таможенного кодекса Таможенного союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Конденсаторы и испарители, предназначенные для применения в составе систем кондиционирования воздуха, используемых для поддержания необходимых параметров температуры и влажности воздуха в салонах моторных транспортных средств, в соответствии с Основным правилом интерпретации Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности 1 классифицируются в товарной позиции 8415 единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии                                   Т. Саркисян